Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji
Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" jest członkiem oraz współpracuje:
- w ramach Światowego Geoparku UNESCO Kraina Wygasłych Wulkanów
- w ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ "DOLNOŚLĄSKA SIEĆ PARTNERSTW LGD"
- w Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich
Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego spotu promocyjnego udostępnionego w dniu włączenia naszego Geoparku do Światowej Sieci Geoparków UNESCO - 27 marca 2024r. - tutaj
Informacje o nowej strategii - założenia i dokumenty - znajdują się w zakładce Nowa LSR na lata 2023-27 - tutaj
Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027.
Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.
Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00 a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE! Uwaga! W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.
Cudze chwalicie, swego nie znacie!
Poznaj z nami ofertę turystyczną Krainy Wygasłych Wulkanów i włącz się w rozwój naszego regionu!
Jeśli mieszkasz na terenie Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Kaczawskie, chcesz poznać innowacyjne formy przedsięwzięć okołoturystycznych podjętych przez naszych beneficjentów, chcesz założyć lub prowadzisz działalność związaną z turystyką regionalną, planujesz w najbliższym czasie działania o podobnym charakterze i przymierzasz się do skorzystania z funduszy unijnych, albo chcesz nawiązać współpracę w celu poszerzenia swojej oferty usługowej i włączyć się w budowę kompleksowego Szlaku Konnego na terenie Partnerstwa Kaczawskiego, weź udział w jednym z cyklu szkoleń dla lokalnych liderów i animatorów turystyki w regionie pn. „Cudze chwalicie, swego nie znacie” – w szkoleniu terenowym pn. „TURYSTYKA KONNA W GÓRACH KACZAWSKICH”.
Zapraszamy na szkolenie dla beneficjentów działań „MAŁE PROJEKTY” oraz „ODNOWA I ROZWÓJ WSI” w ramach PROW 2007-2013, oś 4 Leader, w związku z zaplanowanym w najbliższym czasie naborem wniosków w ramach Programu Leader (04.06.2012 – 29.06.2012).
Jeśli mieszkasz na terenie Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Kaczawskie, chcesz poznać innowacyjne formy przedsięwzięć okołoturystycznych podjętych przez naszych beneficjentów, chcesz założyć lub prowadzisz działalność związaną z turystyką regionalną, planujesz w najbliższym czasie działania o podobnym charakterze i przymierzasz się do skorzystania z funduszy unijnych, weź udział w jednym z cyklu szkoleń dla lokalnych liderów i animatorów turystyki w regionie pn. „Cudze chwalicie, swego nie znacie” – w szkoleniu terenowym pn. „Serce Gór Kaczawskich - Radzimowice
i Wojcieszów”.
Jeśli mieszkasz na terenie Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Kaczawskie, chcesz poznać innowacyjne formy przedsięwzięć okołoturystycznych podjętych przez naszych beneficjentów, chcesz założyć lub prowadzisz działalność związaną z turystyką regionalną, planujesz w najbliższym czasie działania o podobnym charakterze i przymierzasz się do skorzystania z funduszy unijnych, weź udział w jednym z cyklu szkoleń dla lokalnych liderów i animatorów turystyki w regionie pn. „Cudze chwalicie, swego nie znacie” – w szkoleniu terenowym pn. „Ekstremalne przygody w Górach Kaczawskich”.