Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju na lata 2016-2023 

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" jest członkiem oraz współpracuje:

- w ramach Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów

- w ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ "DOLNOŚLĄSKA SIEĆ PARTNERSTW LGD" 

- z Polskią Siecią LGD


 

założenia projektu LSR

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY  ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE! Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

Wyniki naboru 28/2023

2023-12-14 (81 dni temu)

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” informuje, że w dniu 4 grudnia 2023 r. odbyło się Posiedzenie Rady LGD, podczas którego dokonano oceny i wyboru 10 operacji złożonych w ramach Naboru 28/2023 na przedsięwzięcie 3.1. Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Pięknie było na XV Kaczawskim Jarmarku Bożonarodzeniowym w Krotoszycach

2023-12-12 (83 dni temu)

Już za nami nasz jubileuszowy XV Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy. Miło wspominamy ten dzień nasycony niezwykłą atmosferą Świąt Bożego Narodzenia, zapachem piernika i choinki… Wydarzenie odbyło się 10 grudnia 2023r. w pięknej Sali Balowej Pałacu Krotoszyce.
Odwiedzający mogli obejrzeć prawdziwe cudeńka na ponad 40-tu pięknych stoiskach. Lokalni rękodzielnicy i wytwórcy jak zawsze bardzo się postarali! Były stroiki, miody, pierniki, serwetki, bransoletki, ciepłe czapki… i całe mnóstwo innych oryginalnych wyrobów.

Przed nami jubileuszowy XV Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy w Krotoszycach

2023-12-05 (90 dni temu)

Zapraszamy Państwa w tą niedzielę - 10 grudnia 2023r. na nasz jubileuszowy XV Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy w Krotoszycach.

XV Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego, środków budżetowych Powiatu Jaworskiego oraz środków własnych Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”.

Oferujemy ponad 40 pięknych stoisk! Będzie św. Mikołaj z workiem cukierków, ciasta, pierniki, pierogi,  kolędy w wykonaniu naszych ludowych zespołów i … niepowtarzalna świąteczna atmosfera!

Odbyło się szkolenie Rady i pracowników biura oraz Posiedzenie Rady - nabór 28/2023

2023-12-05 (90 dni temu)

W dniu 4 grudnia 2023r. odbyło się szkolenie Rady i pracowników biura pn. "Lokalne kryteria wyboru operacji – zasady wykorzystania w procesie oceny wniosków", a nastepnie Posiedzenie Rady. Spotkania dotyczyły naboru nr 28/2023 Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej.

Dziękujemy za obecność.