Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju na lata 2016-2023 

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" jest członkiem oraz współpracuje:

- w ramach Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów

- w ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ "DOLNOŚLĄSKA SIEĆ PARTNERSTW LGD" 

- z Polskią Siecią LGD


 

założenia projektu LSR

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY  ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE! Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

Geology - projekt współpracy złożony!!!

2022-12-29 (86 dni temu)

Informujemy, że wczoraj 28 grudnia 2022r. dostarczyliśmy do Urzędu Marszłkowskiego Województwa Dolnośląskiego wniosek o przyznanie pomocy do Poddziałania 19.3  "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 na projekt współpracy pt. „Georóżnorodność dla Lokalnego Rozwoju” (Geodiversity for Local Development), Akronim: „GEOLOGY”.

Życzenia świąteczne

2022-12-23 (92 dni temu)

W przeddzień najpiękniejszych Świąt...

Pragniemy złożyć  Państwu serdeczne życzenia przeżywania Bożego Narodzenia

w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze.

Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie pojednanie.

Niechaj Nowy Rok przyniesie zdrowie oraz nadzieję na lepsze czasy.

życzą

Zarząd oraz pracownicy Biura

Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”

Doradztwo w Biurze LGD przed naborami na założenie i rozwój firm

2022-12-20 (96 dni temu)

Przypominamy, że nasze Stowarzyszenie 7 grudnia br. ogłosiło nabory wniosków nr 26/2022 i 27/2022 na podejmowanie i rozwój przedsiębiorczości.  W związku z czym pracownicy Biura LGD udzielają bezpłatnego doradztwa, po wcześniejszym umówieniu się na dokładny termin. Osoby niezapisane  będą przyjmowane tylko w sytuacji wolnych miejsc i w czasie nie zarezerwowanym dla zapisanych wnioskodawców.

Zarezerwować termin można telefonicznie pod nr 76 872 87 18.

Doradztwa udzielamy tylko do piątku 23 grudnia br. do godz. 13.00

Zapraszamy

Odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące naborów na podejmowanie i rozwój przedsiębiorczości

2022-12-15 (101 dni temu)

14 grudnia br. pracownicy naszego Stowarzyszenia zorganizowali, w związku z ogłoszonym terminem naboru wniosków, spotkanie informacyjno – konsultacyjne, dotyczące zasad aplikowania o przyznania pomocy w ramach poddziałania 19.2 ,, Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach przedsięwzięć:
2.1. Tworzenie nowych przedsiębiorstw
2.2. Rozwój istniejących przedsiębiorstw