Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju na lata 2016-2023 

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" jest członkiem oraz współpracuje:

- w ramach Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów

- w ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ "DOLNOŚLĄSKA SIEĆ PARTNERSTW LGD" 

- z Polskią Siecią LGD


 

założenia projektu LSR

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY  ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE! Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

Uwaga! Posiedzenie odwoławcze dotyczące oceny wniosków przez Radę Stowarzyszenia "LGD Partnerstwo Kaczawskie"

2012-12-27 (3929 dni temu)

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 28 grudnia br. o godzinie 9.00 w siedzibie Biura LGD Partnerstwo Kaczawskie odbędzie się posiedzenie odwoławcze dotyczące oceny wniosków.

VI Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy już za nami...

2012-12-19 (3938 dni temu)

Prawie pięćdziesięciu wystawców, setki ozdób świątecznych, potraw wigilijnych i innych smakołyków, dźwięki kolęd i pastorałek, żołnierze w mundurach wojsk Napoleona, a do tego tłumy odwiedzających – to wszystko działo się w ostatnią niedzielę, 16 grudnia, podczas 6. już Kaczawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbywał się we wspaniałych, nastrojowych wnętrzach Pałacu w Krotoszycach. Jarmark patronatem honorowym objęli poseł Robert Kropiwnicki, wicemarszałek województwa Jerzy Łużniak oraz starostowie trzech powiatów: jaworskiego, legnickiego i złotoryjskiego, a organizatorem było Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”.

 

Lista rankingowa w ramach działania Odnowa i rozwój wsi, Małe projekty, Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw oraz Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej

2012-12-12 (3944 dni temu)

Informujemy, że w dniu 10 grudnia br. odbyło się posiedzenie Rady Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Kaczawskie.

Posiedzenie Rady LGD Partnerstwo Kaczawskie 10 grudnia 2012 r.

2012-11-30 (3956 dni temu)

Biuro Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" informuje, że Posiedzenie Rady "LGD Partnerstwo Kaczawskie" odbędzie się w dniu 10 grudnia br. o godzinie 09.00 (poniedziałek) w Gminnym Ośrodku Kultury w Paszowicach.