Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju na lata 2023-2027

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" jest członkiem oraz współpracuje:

- w ramach Światowego Geoparku UNESCO Kraina Wygasłych Wulkanów

- w ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ "DOLNOŚLĄSKA SIEĆ PARTNERSTW LGD" 

- z Polskią Siecią LGD

Zapraszamy do obejrzenia naszego nowego spotu promocyjnego udostępnionego w dniu włączenia naszego Geoparku do Światowej Sieci Geoparków UNESCO - 27 marca 2024r. - tutaj


 

założenia projektu LSR

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY  ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE! Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

Życzenia Świąteczne

2013-12-18 (3769 dni temu)

Zdrowych i pogodnych swiat Bożego Narodzenia...

życzy Zarząd i Pracownicy Biura LGD Partnerstwo Kaczawskie

VII Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy Jarmark Górali

2013-12-17 (3770 dni temu)

W niedzielę, 15 grudnia, w Pałacu w Krotoszycach swoje kramy rozłożył siódmy już Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy. A ponieważ zgłosiło się ponad pięćdziesięciu wystawców z Partnerstwa Kaczawskiego, to stoiska rozmieszczone były nie tylko w sali bankietowej, ale i w hollach oraz na zewnątrz obiektu.

VII Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy w Krotoszycach - 15.12.2013 r.

2013-12-04 (3783 dni temu)

Szanowni Państwo,

Nadchodzą wyjątkowe i najważniejsze w roku dni - Święta Bożego Narodzenia.

Pragniemy przeżyć je jak najpiękniej w gronie najbliższych, kultywując staropolskie obyczaje, smakując tradycyjnych potraw. W oczekiwaniu na ten magiczny czas Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" zaprasza Państwa na przedświąteczne spotkanie w pięknym miejscu i niepowtarzalnej atmosferze podczas VII Kaczawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego we wspaniałych wnętrzach Pałacu w Krotoszycach w niedzielę - 15 grudnia 2013 r. - od godz.11.00.

Zapraszamy

Zarząd Stowarzyszenia "LGD Partnerstwo Kaczawskie"

Uwaga! Aktualna lista rankingowa - Małe projekty

2013-12-03 (3784 dni temu)

W dniu 29 listopada br. w Biurze LGD Partnerstwo Kaczawskie odbyło się posiedzenie odwoławcze Rady Stowarzyszenia, dotyczące złozonego odwołania i ponownej oceny wniosku dla działania Małe projekty. W załaczeniu z aktualizowana lista rankingowa.