Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Realizujemy kolejne operacje własne

2019-10-09 12:00

Miło nam poinformować, że dzisiaj w imieniu Zarządu naszej LGD Prezes Piotr Pieniążek oraz Skarbnik Gabriela Męczyńska podpisali umowy na realizację materiałów promocyjnych Krainy Wygasłych Wulkanów z Panem Rafałem Fronia - właścicielem Wydawnictwa Turystycznego PLAN. Już na wiosnę będziemy mogli pochwalić się aktualną mapą turystyczną naszego regionu oraz mapką wyrywanką z największymi atrakcjami. Ponadto zostanie opracowany nowy przewodnik po regionie. Wydawnictwa te zostaną wydane w ramach operacji własnej nr 4/2019/OW "Promocją Krainy Wygasłych Wulkanów".
Natomiast w ramach kolejnej operacji własnej "Stworzenie bazy zasobów przyrodniczo-kulturowych regionu" (nr 3/2019/OW) Pan prof. Piotr Migoń przygotuje bazę tych zasobów w j. polskim i j. angielskim, która zostanie wydana również przez Wydawnictwo Plan w dwóch wersjach językowych jako Album "100 najpiękniejszych atrakcji KWW". Ponadto zaktualizujemy bazę na stronie www.gorykaczawskie.pl oraz wznowimy długo oczekiwane wydanie Kolorowanki dla dzieci "Kraina Wygasłych Wulkanów- podróże Agatka".

To największe środki w ramach tej strategii - w sumie 100 000 zł oraz dodatkowo 12 000 zł wkładu własnego LGD, które zaangażujemy na druk materiałów promocyjnych mających podobną szatę graficzną oraz aktualną ofertę Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów.

Już dziś zapraszamy do współpracy nad aktualizacją mapy, wszystkie państwa propozycje przedstawimy na spotkaniu informacyjno-konsultacyjnym 10 grudnia br.

Zdjęcia

  •  -
  •  -
  •  -