Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA ROLNIKÓW i DOMOWNIKÓW

2013-01-22 (2188 dni temu)

"Szkolenia z zakresu finansów gospodarstwa rolnego, ubezpieczenia rolników i gospodarstw rolnych z terenu woj. dolnośląskiego, opolskiego i lubuskiego"

Posiedzenia Rady Stowarzyszenia "Lokalna Grupa działania Partnerstwo Kaczawskie"

2013-01-05 (2205 dni temu)

Szanowni Państwo,

Zarząd Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” informuje, że w dniu
28 grudnia 2012 r. w siedzibie Biura LGD w Mściwojowie odbyło się posiedzenie odwoławcze Rady Stowarzyszenia.

Zapytanie ofertowe

2013-01-04 (2206 dni temu)

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” poszukuje moderatora, który przeprowadzi warsztaty pt. „Finanse w organizacji pozarządowej”.

Przedmiot i warunki zamówienia:

Przedmiot usługi dotyczy przeprowadzenia 8 – godzinnych warsztatów dla 15 osób „Finanse w organizacji pozarządowej” w terminie 28 - 31 styczeń 2013 r. (proszę wybrać termin, który Państwu pasuje) . Warsztaty odbędą się w Męcince.

Uwaga! Posiedzenie odwoławcze dotyczące oceny wniosków przez Radę Stowarzyszenia "LGD Partnerstwo Kaczawskie"

2012-12-27 (2214 dni temu)

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 28 grudnia br. o godzinie 9.00 w siedzibie Biura LGD Partnerstwo Kaczawskie odbędzie się posiedzenie odwoławcze dotyczące oceny wniosków.

VI Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy już za nami...

2012-12-19 (2222 dni temu)

Prawie pięćdziesięciu wystawców, setki ozdób świątecznych, potraw wigilijnych i innych smakołyków, dźwięki kolęd i pastorałek, żołnierze w mundurach wojsk Napoleona, a do tego tłumy odwiedzających – to wszystko działo się w ostatnią niedzielę, 16 grudnia, podczas 6. już Kaczawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbywał się we wspaniałych, nastrojowych wnętrzach Pałacu w Krotoszycach. Jarmark patronatem honorowym objęli poseł Robert Kropiwnicki, wicemarszałek województwa Jerzy Łużniak oraz starostowie trzech powiatów: jaworskiego, legnickiego i złotoryjskiego, a organizatorem było Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”.