Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Informacja

2018-10-03 (136 dni temu)

Informujemy, że w związku z naszym wyjazdem studyjnym, biuro LGD w dniach 8-11.10.2018r. czynne bedzie w godzinach 8.00 - 12.00. Za utrudnienia przepraszamy.

Kaczawski Bal z okazji 10-lecia Partnerstwa Kaczawskiego

2018-09-12 (157 dni temu)

informujemy, że dnia 13 października br. o godz. 18.00 w Pałacu w Warmątowicach Sienkiewiczowskich (gmina Krotoszyce) odbędzie się Kaczawski Bal z okazji X Jubileuszu Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Kaczawskie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania członków naszego stowarzyszenia oraz kaczawskich przyjaciół wraz z osobami towarzyszącymi. Bal przewidziany jest na 200 osób.

Bilety w cenie 100 zł/osoba są już do nabycia w biurze LGD ( Mściwojów 54) oraz od piątku (14 września) w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie (Dobków 66).

W programie:
- poczęstunek (3 ciepłe dania, zimne przekąski, ciasto, kawa, herbata, woda, napoje gazowane, owoce, jubileuszowy tort)
- okolicznościowe przemówienia
- Darek Morgan Chajutin - Recital Kaczawskich Piosenek
- konkursy i zabawy integracyjne
- zabawa taneczna do białego rana z DJ Pawłem

Pierwszeństwo w zakupie biletów mają członkowie Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Kaczawskie z osobami towarzyszącymi. Bilety sprzedawane są do dnia 28 września br.
Na listę uczestników balu zostaną wpisane tylko i wyłącznie osoby, które rzeczywiście zakupiły bilety. Uprzejmie prosimy zabrać ze sobą na bal zakupione bilety.

Serdecznie zapraszamy!

Goście z ziemi krasnostawskiej na obszarze Partnerstwa Kaczawskiego

2018-09-11 (158 dni temu)

W dniach 05-07.09.2018r. mieliśmy przyjemność gościć na obszarze LGD Partnerstwo Kaczawskie uczestników wizyty studyjnej z LGD Krasnystaw Plus z woj. lubelskiego w ramach projektu „Cztery podejścia jeden cel – wypracowanie innowacyjnych mechanizmów współpracy z wykorzystaniem dziedzictwa kulturowego, przyrodniczego i historycznego obszarów LGD” sfinansowany z środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW).

Zaproszenie na wyjazd studyjny

2018-08-30 (170 dni temu)

Zapraszamy do wzięcia udziału w trzydniowym wyjeździe studyjnym na obszar Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Krasnystaw Plus, który zaplanowany jest w dniach 8-11 października 2018 roku. Wyjazd realizowany jest w ramach projektu „Cztery podejścia jeden cel – wypracowanie innowacyjnych mechanizmów współpracy z wykorzystaniem dziedzictwa kulturowego, przyrodniczego i historycznego obszarów LGD”.

Zaproszenie skierowane jest do przedstawicieli Partnerów, reprezentujących trzy sektory, członków Zarządu, przedstawicieli Rad Programowych, Liderów lokalnych, młodzieży oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Wyjazd LGD na Ziemię Krasnostawską

2018-08-28 (172 dni temu)

W ubiegłym tygodniu (20-22 sierpnia 2018r.) odbył się drugi już wyjazd przedstawicieli naszej LGD do kolejnego partnera w ramach projektu „Cztery podejścia jeden cel – wypracowanie innowacyjnych mechanizmów współpracy z wykorzystaniem dziedzictwa kulturowego, przyrodniczego i historycznego obszarów LGD” sfinansowany z środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW). Tym razem gościliśmy na Lubelszczyźnie, w powiecie krasnostawskim, obejmującym Lokalną Grupę Działania Krasnystaw Plus.