Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

„Produkty lokalne Krainy Wygasłych Wulkanów – inwentaryzacja zasobów”

2018-12-03 (75 dni temu)

Dnia 29 listopada br. odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne pn. „Produkty lokalne Krainy Wygasłych Wulkanów – inwentaryzacja zasobów”, zorganizowane przez Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Kaczawskie w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie.

Zapraszamy na XII Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy

2018-11-23 (85 dni temu)

Zarząd i pracownicy biura Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” pragną zaprosić Państwa na XII Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 9 grudnia br. w Zespole Pałacowo-Parkowym w Krotoszycach, od godz. 12.00.
Nasz Jarmark to przede wszystkim wspólne przedświąteczne spotkanie, wspólne kolędowanie, ozdabianie pierników, możliwość obejrzenia ozdób świątecznych wykonanych dawnymi technikami ludowymi czy odwiedzanie stoisk z tradycyjnymi wyrobami kuchni staropolskiej i regionalnej.

Zaproszenie na spotkanie informacyjno-konsultacyjne „Produkty lokalne Krainy Wygasłych Wulkanów – inwentaryzacja zasobów”

2018-11-16 (92 dni temu)

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” zaprasza na Spotkanie informacyjno-konsultacyjne „Produkty lokalne Krainy Wygasłych Wulkanów – inwentaryzacja zasobów”.

Koncert organowy w Bolkowie

2018-11-13 (94 dni temu)

W niedzielę, 11 listopada br., z okazji Stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, odbyła się Msza Św. za Ojczyznę w Parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej w Bolkowie. Podczas Mszy zabrzmiały wszystkie głosy koncertowych organów bolkowskich z akompaniamentem skrzypiec i ze słowem recytowanym. Wrażenia były niesamowite. Na zaproszenie Proboszcza księdza Wiesława Pisarskiego, udział w tym uroczystym wydarzeniu wzięła Dyrektor Biura LGD Partnerstwo Kaczawskie, pani Gabriela Męczyńska. Inicjatorem aplikowania o środki na dokończenie remontu organów z LGD był pan Marek Janas – Prezes Towarzystwa Przyjaciół Bolkowa, który jest również wiceprzewodniczącym RADY LGD.

12 listopada dzień wolny

2018-11-12 (96 dni temu)

Informujemy, że 12 listopada w poniedziałek 2018 biuro będzie nieczynne zgodnie wprowadoznym ustawą dniem wolnym z okazji 100.Rocznicy Odzyskania Niepodległości.