Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Informacja

2018-12-19 (59 dni temu)

Informujemy, że w dniu 24.12.2018r. (Wigilia) biuro Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Kaczawskie będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

Wyjazd szkoleniowy - "Chrośnica, wioska barwnych wątków, Ekomuzeum Tkactwa i Barwienia Naturalnego"

2018-12-18 (60 dni temu)

W miniony czwartek - 13 grudnia 2018 r. w Chrośnicy, odbyło się wyjazdowe szkolenie dla mieszkańców Krainy Wygasłych Wulkanów, organizowane przez Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”. Szkolenie z zakresu rozwijania aktywności społecznej i promocji dobrych praktyk p.n. „Chrośnica, wioska barwnych wątków, Ekomuzeum Tkactwa i Barwienia Naturalnego” odbyło się w miejscowości, która przed wiekami słynęła z tradycji tkackich i wyrobu wysokiej jakości płótna.

 

Informacja

2018-12-11 (67 dni temu)

Informujemy, że w dniu 13.12.2018r. biuro LGD bedzie nieczynne, w związku z organizowanym przez nas Szkoleniem z zakresu rozwijania aktywności społecznej i promocji dobrych praktyk pn. „Chrośnica, wioska barwnych wątków, Ekomuzeum Tkactwa i Barwienia Naturalnego”.

12. Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy za nami

2018-12-10 (67 dni temu)

W niedzielę 9 grudnia 2018r. w Zespole Pałacowo-Parkowym w Krotoszycach odbyła się XII edycja Kaczawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, organizowanego przez Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”. Jak co roku – było niezwykle: kolorowo, radośnie i świątecznie.
W tym roku zaprezentowało się 48 wystawców z terenu Gór i Pogórza Kaczawskiego, w tym lokalni rękodzielnicy, artyści, Koła Gospodyń Wiejskich, zespoły ludowe, Stowarzyszenia i Rady Rodziców przy Szkołach Podstawowych. Na swych stoiskach zaprezentowali wspaniałe świąteczne potrawy, ciasta, miody, stroiki, bombki, anioły, serwetki, szkatułki, obrazki i wiele innych znakomitych wyrobów.

Zaproszenie na wyjazd szkoleniowy

2018-12-04 (74 dni temu)

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” zaprasza na
Wyjazd szkoleniowy z zakresu rozwijania aktywności społecznej i promocji dobrych praktyk p.n. „Chrośnica, wioska barwnych wątków,
Ekomuzeum Tkactwa i Barwienia Naturalnego”. Wyjazd szkoleniowy do Chrośnicy odbędzie się w czwartek 13.12.2018r.