Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Stwórz z młodymi ludźmi projekt, dzięki któremu poczują się oni ważni i docenieni!

2018-01-22 (29 dni temu)

Trwa nabór w Ogólnopolskim Konkursie Grantowym Programu „Równać Szanse 2018” na projekty dla młodych ludzi. Takie, o których będzie głośno w całej okolicy! Takie, które odmienią życie uczestników! Takie, z których to oni sami będą dumni! Nieważny jest temat – ważny jest rozmach, zaangażowanie i samodzielność młodych ludzi.

Zaproszenie na Walne Zebranie Członków LGD Partnerstwo Kaczawskie

2018-01-17 (34 dni temu)

Zarząd Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” oraz Burmistrz Miasta Złotoryja Pan Robert Pawłowski zapraszają wszystkich członków Stowarzyszenia na Walne Zebranie, które odbędzie się 31 stycznia 2018 r. o godz. 16.30 w Centrum Konferencyjno – Bankietowym „Zielony Gaj” w Złotoryi, pl. Sprzymierzeńców 10.

26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2018-01-08 (43 dni temu)

Już 14 stycznia 2018r.o godz. 15.00 w Świetlicy Wiejskiej w Mściwojowie odbędzie się 26 finał WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

W tym dniu organizatorzy przewidują wiele atrakcji: konkursy dla dzieci, warsztaty zdobienia pierników, licytacje, degustacja domowych ciast, a o 20.00 światełko do nieba.

 My - Mieszkańcy Partnerstwa Kaczawskiego i nasze rodziny - wspieramy tą akcję, bo widzimy ten sprzęt oraz korzystamy z niego.

Tylko na terenie naszej LGD Akcja WOŚP wsparła OSP, przychodnie, pogotowia ratunkowe i szpitale:
w Jaworze - 167 868 zł
w Złotoryi - 298 423 zł
w Legnicy - 2 462 494 zł

Razem to blisko 3 mln zł na sprzęt ratujący życie naszych najbliższych, a przecież leczymy się jeszcze w Lubinie, Wałbrzychu, Świdnicy, Wrocławiu i innych dużych ośrodkach.

https://www.wosp.org.pl/medycyna/sprzet/przekazany-sprzet

Do czwartku 11.12. można przynosić do naszego biura wszelkie gadżety, książki i innego typu rzeczy, które przekażemy organizatorom.

Serdecznie zapraszamy

 

 

Życzenia Bożonarodzeniowe

2017-12-20 (62 dni temu)

Święta Bożego Narodzenia

to czas niezwykły, czas pełen uroku,

czas podsumowań i zadumy.

To chwila wytchnienia, którą poświęcamy rodzinie i przyjaciołom.

W tym pięknym czasie życzymy,

by Święta Bożego Narodzenia były okresem pojednania i spokoju.

Niech pod świąteczną choinką znajdzie się szczęście, życzliwość i wzajemne zrozumienie. A Nowy rok 2018 niechaj przyniesie zdrowie, pomyślność i sukcesy, pogodę ducha i spełnienie wszystkich marzeń.

Życzy Zarząd oraz pracownicy Biura Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”.

Słodkie pierniki, cudne anioły i kolędowanie Kaczawskich Przyjaciół – czyli XI Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy w Krotoszycach

2017-12-12 (70 dni temu)

Na tegoroczny XI Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy w Krotoszycach przyciągnęły tłumy odwiedzających. A było co oglądać i czego posłuchać. Oprócz kramów, które uginały się od ręcznie robionych świątecznych ozdób, stroików, serwetek, biżuterii czy aniołów, nie zabrakło przysmaków. Najbardziej popularne były pierogi, barszcz, pajdy ze smalcem i oczywiście przepyszne domowe ciasta oraz grzane wino z przyprawami.
Jarmark zorganizowany został przez Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” i odbył się 10 grudnia br. w Zespole Pałacowo-Parkowym w Krotoszycach. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Cezary Przybylski- Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Janina Mazur – Starosta Legnicki, Stanisław Laskowski – Starosta Jaworski oraz Ryszard Raszkiewicz – Starosta Złotoryjski. XI Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy współfinansowany został ze środków budżetowych Województwa Dolnośląskiego oraz ze środków Powiatu Jaworskiego, a także z środków własnych Stowarzyszenia „LGD Partnerstwo Kaczawskie”.