Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju
na lata 2016-2023

założenia projektu

Informujemy, że w związku z budową trasy S3 obowiązuje objazd na trasie Jawor-Mściwojów. Objazd przez Niedaszów jest bardzo dobrze oznakowany i wydłuża czas dojazdu do naszego biura tylko o niecałe 5 minut.

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY

ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjlanych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek
w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE!

Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

Laureaci konkursu fotograficznego "Kraina Wygasłych Wulkanów"-kategoria Kaczawskie Minerały

2017-08-28 (146 dni temu)

W związku z rozstrzygnięciem konkursu fotograficznego "Kraina Wygasłych Wulkanów"- prezentujemy nagrodzone prace w kategorii "Kaczawskie Minerały". Przypomnijmy, że w tej kategorii zakwalifikowało się 17 zdjęć, a Komisja Konkursowa postanowiła wyróżnić 5 z nich. W tej kategorii nie przyznano I miejsca. Nagrodzone zdjecia w wydruku wielkoformatowym można zobaczyć w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie.

Laureaci konkursu fotograficznego "Kraina Wygasłych Wulkanów"-kategoria Wulkany i atrakcje Geoturystyczne

2017-08-28 (146 dni temu)

W związku z rozstrzygnięciem konkursu fotograficznego "Kraina Wygasłych Wulkanów"- prezentujemy nagrodzone prace w kategorii "Wulkany i atrakcje Geoturystyczne". Przypomnijmy, że w tej kategorii zakwalifikowały się 34 prace, a Komisja Konkursowa postanowiła nagrodzić 7 z nich. Nagrodzone zdjecia w wydruku wielkoformatowym można zobaczyć w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie.

„Kraina Wygasłych Wulkanów” w obiektywie - rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego i Wystawa pokonkursowa w Dobkowie

2017-08-28 (146 dni temu)

W dniu 17 sierpnia 2017r. w biurze Stowarzyszenia „LGD Partnerstwo Kaczawskie” odbyło się posiedzenie Komisji, które rozstrzygnęło konkurs fotograficzny „Kraina Wygasłych Wulkanów”. Przypomnijmy, że Konkurs fotograficzny „Kraina Wygasłych Wulkanów” został ogłoszony 19 lipca br. przez Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”. Łącznie wpłynęło 55 prac, 3 z nich nie spełniło wymogu właściwego miejsca zamieszkania, a jedno zostało wycofane. W Kategorii „Wulkany i Atrakcje Geoturystyczne” zakwalifikowały się 34 prace, a w kategorii „Kaczawskie Minerały” zakwalifikowało się 17 fotografii.

Zaproszenie na wyjazd szkoleniowy do Geoparku Kielce

2017-08-23 (151 dni temu)

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” zaprasza na wyjazd szkoleniowy organizowany dla członków i liderów LGD Partnerstwo Kaczawskie do Geoparku Kielce w dn. 13-14 września 2017r.