Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju
na lata 2016-2023

założenia projektu

Informujemy, że w związku z budową trasy S3 obowiązuje objazd na trasie Jawor-Mściwojów. Objazd przez Niedaszów jest bardzo dobrze oznakowany i wydłuża czas dojazdu do naszego biura tylko o niecałe 5 minut.

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY

ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjlanych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek
w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE!

Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

Stwórz z młodymi ludźmi projekt, dzięki któremu poczują się oni ważni i docenieni!

2018-01-22 (89 dni temu)

Trwa nabór w Ogólnopolskim Konkursie Grantowym Programu „Równać Szanse 2018” na projekty dla młodych ludzi. Takie, o których będzie głośno w całej okolicy! Takie, które odmienią życie uczestników! Takie, z których to oni sami będą dumni! Nieważny jest temat – ważny jest rozmach, zaangażowanie i samodzielność młodych ludzi.

Zaproszenie na Walne Zebranie Członków LGD Partnerstwo Kaczawskie

2018-01-17 (94 dni temu)

Zarząd Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” oraz Burmistrz Miasta Złotoryja Pan Robert Pawłowski zapraszają wszystkich członków Stowarzyszenia na Walne Zebranie, które odbędzie się 31 stycznia 2018 r. o godz. 16.30 w Centrum Konferencyjno – Bankietowym „Zielony Gaj” w Złotoryi, pl. Sprzymierzeńców 10.

26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2018-01-08 (103 dni temu)

Już 14 stycznia 2018r.o godz. 15.00 w Świetlicy Wiejskiej w Mściwojowie odbędzie się 26 finał WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!

W tym dniu organizatorzy przewidują wiele atrakcji: konkursy dla dzieci, warsztaty zdobienia pierników, licytacje, degustacja domowych ciast, a o 20.00 światełko do nieba.

 My - Mieszkańcy Partnerstwa Kaczawskiego i nasze rodziny - wspieramy tą akcję, bo widzimy ten sprzęt oraz korzystamy z niego.

Tylko na terenie naszej LGD Akcja WOŚP wsparła OSP, przychodnie, pogotowia ratunkowe i szpitale:
w Jaworze - 167 868 zł
w Złotoryi - 298 423 zł
w Legnicy - 2 462 494 zł

Razem to blisko 3 mln zł na sprzęt ratujący życie naszych najbliższych, a przecież leczymy się jeszcze w Lubinie, Wałbrzychu, Świdnicy, Wrocławiu i innych dużych ośrodkach.

https://www.wosp.org.pl/medycyna/sprzet/przekazany-sprzet

Do czwartku 11.12. można przynosić do naszego biura wszelkie gadżety, książki i innego typu rzeczy, które przekażemy organizatorom.

Serdecznie zapraszamy

 

 

Życzenia Bożonarodzeniowe

2017-12-20 (122 dni temu)

Święta Bożego Narodzenia

to czas niezwykły, czas pełen uroku,

czas podsumowań i zadumy.

To chwila wytchnienia, którą poświęcamy rodzinie i przyjaciołom.

W tym pięknym czasie życzymy,

by Święta Bożego Narodzenia były okresem pojednania i spokoju.

Niech pod świąteczną choinką znajdzie się szczęście, życzliwość i wzajemne zrozumienie. A Nowy rok 2018 niechaj przyniesie zdrowie, pomyślność i sukcesy, pogodę ducha i spełnienie wszystkich marzeń.

Życzy Zarząd oraz pracownicy Biura Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”.