Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju
na lata 2016-2023

założenia projektu

Informujemy, że w związku z budową trasy S3 obowiązuje objazd na trasie Jawor-Mściwojów. Objazd przez Niedaszów jest bardzo dobrze oznakowany i wydłuża czas dojazdu do naszego biura tylko o niecałe 5 minut.

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY

ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjlanych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek
w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE!

Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

Zaproszenie na spotkanie informacyjno-konsultacyjne „Produkty lokalne Krainy Wygasłych Wulkanów – inwentaryzacja zasobów”

2018-11-16 (64 dni temu)

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” zaprasza na Spotkanie informacyjno-konsultacyjne „Produkty lokalne Krainy Wygasłych Wulkanów – inwentaryzacja zasobów”.

Koncert organowy w Bolkowie

2018-11-13 (67 dni temu)

W niedzielę, 11 listopada br., z okazji Stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, odbyła się Msza Św. za Ojczyznę w Parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej w Bolkowie. Podczas Mszy zabrzmiały wszystkie głosy koncertowych organów bolkowskich z akompaniamentem skrzypiec i ze słowem recytowanym. Wrażenia były niesamowite. Na zaproszenie Proboszcza księdza Wiesława Pisarskiego, udział w tym uroczystym wydarzeniu wzięła Dyrektor Biura LGD Partnerstwo Kaczawskie, pani Gabriela Męczyńska. Inicjatorem aplikowania o środki na dokończenie remontu organów z LGD był pan Marek Janas – Prezes Towarzystwa Przyjaciół Bolkowa, który jest również wiceprzewodniczącym RADY LGD.

12 listopada dzień wolny

2018-11-12 (68 dni temu)

Informujemy, że 12 listopada w poniedziałek 2018 biuro będzie nieczynne zgodnie wprowadoznym ustawą dniem wolnym z okazji 100.Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

XII Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy - zaproszenie dla wystawców

2018-10-23 (88 dni temu)

Informujemy, że Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” kolejny raz organizuje „Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy” i zaprasza mieszkańców Partnerstwa do wspaniałych wnętrz Pałacu w Krotoszycach w niedzielę - 9 grudnia 2018 r. - od godz. 11.
Celem Jarmarku jest promocja naszego regionu – Krainy Wygasłych Wulkanów oraz prezentacja dorobku kulturowego i dorobku kulinarnego, a także przedstawienie nas samych – mieszkańców Gór i Pogórza Kaczawskiego. Pragniemy również, aby wspólne przeżycie tych magicznych, przedświątecznych chwil wpłynęło na zacieśnienie naszych wzajemnych relacji i przyjaźni. Zapraszamy artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, grupy odnowy wsi, szkoły, świetlice i zespoły ludowe z naszego regionu do aktywnego udziału w organizacji tego wyjątkowego przedsięwzięcia.