Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju
na lata 2016-2023

założenia projektu

Informujemy, że w związku z budową trasy S3 obowiązuje objazd na trasie Jawor-Mściwojów. Objazd przez Niedaszów jest bardzo dobrze oznakowany i wydłuża czas dojazdu do naszego biura tylko o niecałe 5 minut.

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY

ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjlanych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek
w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE!

Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

12. Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy za nami

2018-12-10 (40 dni temu)

W niedzielę 9 grudnia 2018r. w Zespole Pałacowo-Parkowym w Krotoszycach odbyła się XII edycja Kaczawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, organizowanego przez Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”. Jak co roku – było niezwykle: kolorowo, radośnie i świątecznie.
W tym roku zaprezentowało się 48 wystawców z terenu Gór i Pogórza Kaczawskiego, w tym lokalni rękodzielnicy, artyści, Koła Gospodyń Wiejskich, zespoły ludowe, Stowarzyszenia i Rady Rodziców przy Szkołach Podstawowych. Na swych stoiskach zaprezentowali wspaniałe świąteczne potrawy, ciasta, miody, stroiki, bombki, anioły, serwetki, szkatułki, obrazki i wiele innych znakomitych wyrobów.

Zaproszenie na wyjazd szkoleniowy

2018-12-04 (46 dni temu)

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” zaprasza na
Wyjazd szkoleniowy z zakresu rozwijania aktywności społecznej i promocji dobrych praktyk p.n. „Chrośnica, wioska barwnych wątków,
Ekomuzeum Tkactwa i Barwienia Naturalnego”. Wyjazd szkoleniowy do Chrośnicy odbędzie się w czwartek 13.12.2018r.

„Produkty lokalne Krainy Wygasłych Wulkanów – inwentaryzacja zasobów”

2018-12-03 (47 dni temu)

Dnia 29 listopada br. odbyło się spotkanie informacyjno-konsultacyjne pn. „Produkty lokalne Krainy Wygasłych Wulkanów – inwentaryzacja zasobów”, zorganizowane przez Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Kaczawskie w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie.

Zapraszamy na XII Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy

2018-11-23 (57 dni temu)

Zarząd i pracownicy biura Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” pragną zaprosić Państwa na XII Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 9 grudnia br. w Zespole Pałacowo-Parkowym w Krotoszycach, od godz. 12.00.
Nasz Jarmark to przede wszystkim wspólne przedświąteczne spotkanie, wspólne kolędowanie, ozdabianie pierników, możliwość obejrzenia ozdób świątecznych wykonanych dawnymi technikami ludowymi czy odwiedzanie stoisk z tradycyjnymi wyrobami kuchni staropolskiej i regionalnej.