Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju
na lata 2016-2023

założenia projektu

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY

ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek
w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE!

Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

Konwent Wójtów, Burmistrzów i Starostów 28 maja br. - Pałac w Muchowie

2013-06-03 (2597 dni temu)

We wtorek 28 maja br. w Ośrodku Wypoczynkowym Pałac w Muchowie odbył się Konwent Wójtów, Burmistrzów i Starostów Partnerstwa Kaczawskiego.

INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

2013-05-28 (2603 dni temu)

Śladami wygasłych wulkanów w regionie –geoparku - miejsca zwanego czech-bavarian geopark, bliźniaczego regionu o charakterze powulkananicznym, jak nasza kraina wygasłych wulkanów, gdzie uczestnicy wyjazdu zapoznają się z ofertą turystyczną i edukacyjną bazującą na podobnych walorach krajobrazowych. w cenie oferty: udział 30 uczestników, pełne wyżywienie i nocleg, ubezpieczenie, transport, oraz opłaty za poszczególne miejsca programu.w programie wizyta w geoparku egeria. Zwiedzanie muzeum geoparku w sokołowie, następnie przejazd w okolice franciszkowych łaźni do rezerwatu przyrody soos. jest to jeden z najcenniejszych pod względem przyrodniczym terenów w republice czeskiej. rezerwat chroni rozległe bagna i mineralne torfowiska borowinowe z około 200 źródłami mineralnymi i licznymi ujściami syczącego dwutlenku węgla w mofetach.

Uwaga! Biuro LGD Partnerstwo Kaczawskie w dniu 2.05. 2013 r. będzie nieczynne!!!

2013-04-30 (2631 dni temu)

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 2 maja 2013 r. (czwartek) Biuro Partnerstwa Kaczawskiego będzie nieczynne!!!! Za utrudnienia przepraszamy.

Skarby Ziemi odnalezione!

2013-04-25 (2636 dni temu)

W słoneczny poniedziałek 22 kwietnia br. piętnastoosobową grupą rozpoczęliśmy w Wojcieszowie naszą wyprawę w poszukiwaniu Skarbów Ziemi. Pani Aleksandra Jaźwa i Pani Jolanta Sieniuć z firmy Ative Trip z Wojcieszowa przygotowały dla uczestników krótką prelekcję, która pozwoliła dokładnie zapoznać się ze skałami i minerałami występującymi na terenie Gór i Pogórza Kaczawskiego.